Дізнайтесь про особливості програми Економічна теорія
 Ключові відмінності, перспективи, знання та навички.

Кафедра Економічної Теорії є унікальним освітнім осередком, що впроваджує інноваційні методи навчання в НаУКМА з 1992 року.

Наша місія

Кафедра Економічної Теорії є освітнім осередком що прагне надавати комплекс послуг найвищої якості. Ми віримо в концепцію "навчання протягом усього життя" адже сьогодні студент потребує не лише фахових знань а й вміння навчатися протягом усього життя.

Освіта

Навчальні програми Кафедри Економічної Теорії НаУКМА надають фундаментальні наукові інструменти та підходи. Проектна діяльність має реальну значущість у розв'язанні економічних та суспільних викликів, продукуючи рішення. Приєднуйтесь до нас та будуйте нові і кращі можливості для добробуту суспільства.

СтудІніціативи

Навчання в університеті якісно змінюється завдяки креативності та активності студентів. НаУКМА забезпечує широкі можливості для самореалізації адже вони є ключовими в досягненні успіху. Підтвердженням тому є різні вектори руху - студентські ініціативи.